Papierowa wiklina :)


Witam wszystkich odwiedzających ten blog :)
cieszę się ze jest tak duże zainteresowanie nim i że tu zaglądacie :)
Stworzyłam i tworzę go dla Was :) ciesze się ze mogę się z Wami podzielić swoimi pracami wykonanymi z tak wielką pasją do papierowej wikliny :)
Zaczynając swoją przygodę z papierową wikliną miałam najgorszy problem , że każda potrzebna rada , pomoc były porozrzucane po innych blogach.
Nie znalazłam takiego w którym było wszystko przedstawione po kolei ,  krok po kroku od podstaw po wykonanie pomysłów.
Wiem że kto zaczyna swoja przygodę z papierową wikliną potrzebuje każdej pomocy i rady , więc dlatego postanowiłam stworzyć blog ,  gdzie każdą swoja pracę staram się dokładnie opisywać ,  po to abyście wiedzieli ze to nie jest takie trudne.

Nawet moja ukochana mama tworzy swoje dzieła :) to są jej koszyczki :)


W chwili obecnej nadal wykonuje swoje wszystkie prace co są umieszczone na blogu. 
Właśnie skończyłam ozdobnego liścia który był na zamówienie :) jest troszkę mniejszy od poprzedniego bo ma rozmiar i  48 cm. szerokości i 42 cm. wysokości :)Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie z dużym serduszkiem uśmieszków :):):)

PS. szepnę jeszcze że to nie koniec moich pomysłów , teraz mam dużo pracy w ogródku , ale i robię dla swoich panienek przetwory na zimę :) a że są wakacje to też staram się z moimi córeczkami spędzać jak najwięcej czasu :) przyjdą chłodne dni to zaczniemy znowu systematycznie pracować z papierowa wiklina :)


1 komentarz:

  1. liść jest cudowny, chyba spróbuję zrobić, Pozdrawiam:))

    OdpowiedzUsuń